4 tipy na praktické darčeky do domácnosti

0

V každej domácnosti sa vždy nájde niečo, čo by sa ešte zišlo a uľahčilo upratovanie, varenie či spríjemnilo relax. Praktický darček na prípravu alebo servírovanie jedál, pre pohodlie v obývacej izbe alebo spálni preto vždy poteší. Neviete, čo vybrať? Niekoľko tipov sme pre vás pripravili v nasledujúcom článku.


Darčeky pre usilovné gazdinky

termosalky 4home

Darovať hrniec, zapekaciu misu, plech na pečenie alebo dózy na skladovanie potravín? Vyberte tento rok niečo originálnejšie. Každá gazdiná si pred Vianocami užije mnoho zhonu. Navariť, upratať, nakúpiť a zabaliť všetky darčeky dá poriadne zabrať. Ak jej chcete urobiť radosť, kúpte termošálku na kávu v tvare srdca. Káva v takomto darčeku získa výnimočnú príchuť vášho vyznania obdivu a lásky.


Romantika (nielen) pri krbe

barankova deka

Po prechádzke v mrazivom vzduchu každému dobre padne poriadne sa zababušiť do teplej deky. Či už to bude pri krbe alebo na gauči v obývacej izbe, baránková deka vás doslova objíme do pohody. K dokonalosti už bude chýbať len šálka vášho obľúbeného nápoja, dobrý film alebo kniha.


Vianoce aj do spálne

postelne obliecky

Vianočná nálada sa nemusí odrážať len vo výzdobe. Čo tak preniesť si ju aj do nočného odpočinku? Práve spálňa je miesto, na ktoré sa pri príprave na sviatky najčastejšie zabúda. Praktický darček do domácnosti, ktorým to hravo napravíte, sú obliečky so vzorom vločiek alebo iným vianočným motívom. Vyspíte sa v nich naozaj doružova.


Všade samé vankúšiky

dekoracne vankuse

Aj vy milujete príjemnú mäkkosť vankúšov? Potom iste nechýbajú vo vašej obývacej izbe ani spálni. Aj dekoračné vankúše môžu na Vianoce získať nový šat. Stačí zvoliť vhodný motív, ktorý bude ladiť s ostatnou výzdobou. A dekoračné vankúšiky môžete pridať aj do detskej izby. Čo tak vybrať pre deti obliečky so sobíkmi?

Share.

Leave A Reply